Ekonomi
Giriş Tarihi : 07-04-2022 04:16   Güncelleme : 07-04-2022 04:16

BATMAN İL MÜDÜRÜ OLARAK ATANAN MEHMET AYDIN’A VEDA YEMEĞİ DÜZENLENDİ

BATMAN İL MÜDÜRÜ OLARAK ATANAN MEHMET AYDIN'A VEDA YEMEĞİ DÜZENLENDİ

BATMAN İL MÜDÜRÜ OLARAK ATANAN MEHMET AYDIN’A VEDA YEMEĞİ DÜZENLENDİ

                     Batman Tarım ve Orman İl Müdürlğüne İl Müdür Vekili olarak atanan Muş İl Müdürümüz Mehmet Aydın için veda yemeği düzenledi.

Düzenlenen veda yemeğine; Yeni İl Müdürümüz Mehmet Gün, İl Müdür Yardımcılarımız, İlçe ve Şube Müdürlerimiz ile kurum personellerimiz katıldı.

2018 yılında Muş’a geldiğini belirten İl Müdürü Mehmet Aydın, “Burada 4 yılımız geçti, bu süre içerisinde doğru ve adaletli bir şekilde çalışmalarımızı yerine getirmeye gayret ettik. Tamamen çözüm odaklı milletimize hizmet odaklı çalıştık. Allah’ın izniyle buradan gidiyoruz, elhamdülillah bundan sonrada Batman’da çalışmalarımıza devam edeceğiz. Ayrıca bu gün birlik ve beraberlik örneği sergileyerek veda yemeğine katılan tüm personellerimize çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Daha sonrasında konuşma yapan Muş Tarım ve Orman İl Müdürümüz Mehmet Gün; “her ayrılışın yeni bir başlangıç olduğunu vurgulayarak, Batman İl Tarım ve Orman Müdürü Mehmet Aydın’a iş hayatında ve özel yaşantısında kendisine başarı ve ailesiyle birlikte mutlu huzurlu bir yaşam diliyorum “dedi.

İl Müdürümüz Mehmet Gün, Aydın’a hediyelerini takdim etmesinin ardından veda yemeği sona erdi.