Ekonomi
Giriş Tarihi : 31-05-2021 19:55   Güncelleme : 31-05-2021 19:55

İl Müdürlüğümüzde 2020 yılı Değerlendirme Toplantıları yapıldı

İl Müdürlüğümüzce, 2020 yılının değerlendirildiği, 2021 yılının ise planlamasının yapıldığı “Yıllık Değerlendirme ve Planlama sunumları” gerçekleştirildi

İl Müdürlüğümüzde 2020 yılı Değerlendirme Toplantıları yapıldı

İl Müdürlüğümüzce, 2020 yılının değerlendirildiği, 2021 yılının ise planlamasının yapıldığı “Yıllık Değerlendirme ve Planlama sunumları” gerçekleştirildi.

İl Müdürlüğümüz toplantı salonunda hafta boyunca Arazi Toplulaştırma ve Tarımsal Altyapı Şube Müdürlüğü , İdari ve Mali İşler Şube Müdürlüğü,  Gıda ve Yem Şube Müdürlüğü, Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürlüğü,  Hayvan Sağlığı, Yetiştiriciliği ve Su Ürünleri Şube Müdürlüğü, Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürlüğü,  Bitkisel Üretim ve Bitki Sağlığı Şube Müdürlüğü, Çayır Mera ve Yem Bitkileri Şube Müdürlüğü,  Sivil Savunma ve Seferberlik Hizmetleri Birimi, Hukuk Birimi ve Döner Sermaye Birimi 2020 yılı çalışmaları değerlendirme ve 2021 yılının planlamaları Şube Müdürleri ve birim sorumluları tarafından yapıldı

Yapılan sunumlara,  İl Müdürümüz Mehmet Aydın, İl Müdür Yardımcıları Dr. Ferit Yıldız ve Mehmet Gündoğdu ile sunumu yapılan Şubenin Şube Müdürü ile tüm personelleri katıldı.

Sunumlara,  Şube Müdürleri ve Birim Çalışanlarıyla, 2020 yılında gerçekleştirilen faaliyetler ve bu faaliyetleri gerçekleştirirken karşılaşılan sorunlar ve eksiklikler tartışılarak her şube müdürlüğünün çalışmaları ayrı ayrı değerlendirildi. Durum değerlendirmesi ile tespit edilen eksikliklerin giderilmesi hakkında fikir alış verişleri yapıldı. Her Şube Müdürü ve Birim Çalışanları teker teker söz alarak 2020 yılında yaptıkları çalışmalarını ve hedeflerini anlattılar.

Değerlendirme ve koordinasyon çalışmalarının kurumsal verimliliği arttırmak adına önemini dile getiren İl Müdürümüz Mehmet Aydın: “2020 ve önceki yıllarda yapılan çalışmaların genel bir değerlendirilmesi ile 2021 yılında yapılması planlanan çalışmaları birlikte irdeledik. İnşallah önümüzdeki haftada da tüm ilçelerimizden İlçe Tarım ve Orman Müdürlerimizin ve Personellerimizin katılacağı kapsamlı sunumlarımızı alıp gerekli değerlendirmeleri yapma fırsatı bulacağız.  Projelerimizin uygulanmasında gerek üreticilerimiz  gerekse teknik, sağlık ve idari tüm personellerimizle daha fazla projenin hayata geçirilmesi için var gücümüzle çalışacağız. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyor, sizlerden daha fazla çalışma ve gayret bekliyorum” dedi.