Ekonomi
Giriş Tarihi : 07-04-2022 02:30   Güncelleme : 07-04-2022 02:30

İL MÜDÜRÜMÜZ MEHMET GÜN İLK ORTAK AKIL VE İŞBİRLİĞİ TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

İL MÜDÜRÜMÜZ MEHMET GÜN İLK ORTAK AKIL VE İŞBİRLİĞİ TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

İL MÜDÜRÜMÜZ MEHMET GÜN İLK ORTAK AKIL VE İŞBİRLİĞİ TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Göreve yeni başlayan İl Müdürümüz Mehmet Gün 30 Mart 2022 tarihinde ilk genel değerlendirme toplantısını gerçekleştirdi.

İl Müdürlüğümüz toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya;İl Müdürümüz Mehmet Gün İl Müdür Yardımcılarımız, Şube ve İlçe Müdürlerimiz katıldı.

Toplantının açış konuşmasını yapan İl Müdürümüz Mehmet Gün  ”Her İlçe ve Şubenin kendi görev sahasına giren gerek resmi iş ve işlemlerin gerekse de çiftçilerin iş ve işlemlerinin yapılmasında titizlik göstermesini, yapılan çalışmalarla yetinilmemesini, sürekli daha başka ne yapılabilir, daha iyi nasıl yapılabilir arayışı içerisinde olunmasını, istedi. Ayrıca birimlerimiz arasındaki uyum ve eşgüdümün çok önemli olduğunu vurgulayan Gün, 2022 yılının hayırlara vesile olmasını, diledi.   

İlçe ve Şube Müdürleri  2021 yılında gerçekleştirilen faaliyetler ve bu faaliyetleri gerçekleştirirken karşılaşılan sorunlar ve eksiklikler tartışılarak her şube müdürlüğünün çalışmaları ayrı ayrı değerlendirildi. Durum değerlendirmesi ile tespit edilen eksikliklerin giderilmesi hakkında fikir alış verişleri yapıldı. 

İlk olarak Şube ve İlçe Müdürlerimizin sorun, görüş ve önerilerinin dile getirildiği toplantıda daha sonra İl Müdürümüz Mehmet Gün’ün sözü devraldı.

Tüm sektörlerde olduğu gibi tarım sektöründe de girdilerimizi azaltmak, verimi ve karlılığı arttırmak, çevreyi korumak, uluslararası rekabette maliyetleri düşürerek pazar kaybetmemek adına akıllı tarım uygulamalarını kullanmanın son derece önemli olduğuna dikkat çeken İl Müdürümüz yakın iş birliği içerisinde olmak istediğini ifade etti.

Gün, toplantı sonunda Muş tarımının kalkınması için yapılacak olan her türlü plan ve programın titizlikle takip edileceğini de sözlerine ekledi.