Ekonomi
Giriş Tarihi : 31-05-2021 14:52   Güncelleme : 31-05-2021 14:52

İlçe Müdürlüklerimizde 2020 yılı Değerlendirme Toplantıları yapıldı

   İl Müdürlüğümüz tarafından, 2020 yılının değerlendirildiği, 2021 yılının ise planlamasının yapıldığı “Yıllık Değerlendirme ve Planlama toplantıları İl Müdürümüz Mehmet Aydın’ın katılımıyla İlçe Müdürlüklerimizde ” gerçekleştirildi

İlçe Müdürlüklerimizde 2020 yılı Değerlendirme Toplantıları yapıldı

   İl Müdürlüğümüz tarafından, 2020 yılının değerlendirildiği, 2021 yılının ise planlamasının yapıldığı “Yıllık Değerlendirme ve Planlama toplantıları İl Müdürümüz Mehmet Aydın’ın katılımıyla İlçe Müdürlüklerimizde ” gerçekleştirildi.

İlçe Müdürlüklerimiz toplantı salonlarında hafta boyunca Hasköy, Bulanık, Varto, Korkut ve Malazgirt İlçe Müdürlüklerine gidilerek 2020 yılı çalışmalarının değerlendirme ve 2021 yılının planlamaları İlçe Müdürleri tarafından sunum şeklinde yapıldı.

Yapılan sunumlara,  İl Müdürümüz Mehmet Aydın, İl Müdür Yardımcıları Dr. Ferit Yıldız ve Mehmet Gündoğdu ile sunumu yapılan İlçenin İlçe Müdürü ile tüm personelleri katıldı.

Sunumlara,  İlçe Müdürleri ve Birim Çalışanlarıyla, 2020 yılında gerçekleştirilen faaliyetler ve bu faaliyetleri gerçekleştirirken karşılaşılan sorunlar ve eksiklikler tartışılarak her İlçe müdürlüklerinin çalışmaları ayrı ayrı değerlendirildi. Durum değerlendirmesi ile tespit edilen eksikliklerin giderilmesi hakkında fikir alış verişleri yapıldı.  İlçe Müdürü ve Çalışanları 2020 yılında yaptıkları çalışmalarını ve hedeflerini anlattılar.

Değerlendirme ve koordinasyon çalışmalarının kurumsal verimliliği arttırılmasının önemini dile getiren İl Müdürümüz Mehmet Aydın:  “2020 yılı Dünyanın her tarafında olduğu gibi İlimizde de pandemi nedeni ile çok zor bir yıl olmasına rağmen başarılı çalışmalar sergileyerek atlattık. İnşallah 2021 yılını da belirlenen projelerle İlimiz Tarım ve Hayvancılığını daha ileri seviyelere çıkaracağız. Siz çalışma arkadaşlarımdan üstün gayret ve başarılı çalışmalarınızın devamını bekliyor hepinize teşekkür ediyorum” dedi.