Gündem
Giriş Tarihi : 14-05-2021 06:43   Güncelleme : 14-05-2021 06:43

Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Ertuğrul AVCI’nın Ramazan Bayramı Mesajı

Yardımlaşma, dayanışma, kardeşlik, birlik ve beraberlik duygularıyla geçirdiğimiz rahmet ve bereket ayı Ramazan’ı uğurlamanın hüznü ve bu mübarek ayın sonunda bayrama kavuşmanın huzur, mutluluk ve sevincini birlikte yaşıyoruz

Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Ertuğrul AVCI’nın Ramazan Bayramı Mesajı

Yardımlaşma, dayanışma, kardeşlik, birlik ve beraberlik duygularıyla geçirdiğimiz rahmet ve bereket ayı Ramazan’ı uğurlamanın hüznü ve bu mübarek ayın sonunda bayrama kavuşmanın huzur, mutluluk ve sevincini birlikte yaşıyoruz.

Kırgınlıkların küskünlüklerin unutulduğu manevi değeri yüksek özel ve önemli günlerimiz olan Bayramlar, sevgiye, barışa, dostluğa, kardeşliğe, birlik ve beraberliğe açılan kapılardır.

 

Salgına karşı alınan önlemler nedeniyle komşularımızı, yakınlarımızı ve büyüklerimizi ziyaret edemeyecek olmamız bayram sevincimizi gölgelese de, hepimizin sağlığı için iletişim imkânlarıyla buluşacak ve daha güzel zamanlar için Devletimizin belirlemiş olduğu kurallara uyacağız. Onlarla birlikte gelecek bayramlara sağlıklı bir ortamda ulaşma umudu bizlere teselli kaynağı olacaktır.

 

Bu duygularla Vartolu hemşerilerimizin, Aziz Milletimizin ve bütün İslam Âleminin Ramazan Bayramını kutluyor; bayramın tüm insanlığa dostluk, barış ve kardeşlik getirmesini temenni ediyor, Cenab-ı Hak’tan herkese sağlık ve esenlikler diliyorum.