Ekonomi
Giriş Tarihi : 28-09-2021 01:53   Güncelleme : 28-09-2021 01:53

PROJE DÖNGÜSÜ YÖNETİMİ EĞİTİMİ SONA ERDİ

              İl Tarım ve Orman Müdürlüğümüz ve Muş Alparslan Üniversitesi işbirliği ile 24-26 Eylül 2021 tarihleri arasında İl Müdürlüğümüz personeline yönelik proje hazırlama ve proje döngüsü yönetimi konularında eğitim verildi

PROJE DÖNGÜSÜ YÖNETİMİ EĞİTİMİ SONA ERDİ

              İl Tarım ve Orman Müdürlüğümüz ve Muş Alparslan Üniversitesi işbirliği ile 24-26 Eylül 2021 tarihleri arasında İl Müdürlüğümüz personeline yönelik proje hazırlama ve proje döngüsü yönetimi konularında eğitim verildi.

İl Tarım ve Orman Müdürlüğümüz toplantı salonunda gerçekleştirilen eğitime Muş Alparslan Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yaşar Karadağ, İl Müdür Yardımcımız Dr. Ferit Yıldız ve İl/İlçe tarım müdürlüğümüzde görevli teknik ve sağlık personelimiz katıldı.

Sertifika dağıtım töreninde konuşan İl Müdürümüz Mehmet Aydın: “Düzenlenen eğitim programı kapsamında Muş Alparslan Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı ve Öğretim Üyesi Dr. Mustafa Yaşar tarafından üç gün boyunca İl/İlçe tarım müdürlüğümüz proje ekibinde görevli 20 teknik ve sağlık personelimize yönelik ‘proje hazırlama ve yürütme konusunda’ eğitim verildi. Bu eğitimin teknik ve sağlık personellerimize ve ilimize hayırlı olmasını diliyorum, dedi.

Aydın konuşmasının devamında; eğitimin gerçekleşmesine yönelik memnuniyetlerini dile getirerek katkılarından dolayı Muş Alparslan Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yaşar Karadağ ile proje eğitimini veren Muş Alparslan Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekan Yardımcısı ve Öğretim Üyesi Dr. Mustafa Yaşar’a emeklerinden dolayı teşekkür etti.

Maske, mesafe ve temizlik gibi covid 19 tedbirleri altında 3 gün süren “Proje Döngüsü Yönetimi” eğitimi, katılımcılara Katılım Belgesi verilmesinin ardından sona erdi.